3energy reprezentują specjaliści, projektanci i instalatorzy posiadający międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie energetyki odnawialnej. Pracownicy naszej firmy posiadają odpowiednie, kierunkowe wykształcenie wyższe w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz automatyki przemysłowej, budynkowej i robotyki. Firma 3energy oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii w szczególności instalacji fotowoltaicznych. Oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji począwszy od zaprojektowania optymalnego rozwiązania, ocenę ekonomiczną projektu, budowę i uruchomienie instalacji wraz z zapewnieniem obsługi serwisowej.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starannie dobieramy odpowiednią instalację w zależności od potrzeb. Dzięki odpowiednim programom potrafimy ocenić każdy projekt indywidualnie od strony technicznej oraz ekonomicznej.

 

W związku ze wzrostem zainteresowania odnawialnymi źródłami energii oraz wsparciem Państwa 3energy postawiła na rozwój firmy. Udział w licznych szkoleniach pozwolił Nam na zdobycie kluczowej wiedzy z zakresu technologii i biznesu. Skład zespołu został uzupełniony o specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej i budowlanej oraz o handlowców posiadających bardzo szeroką wiedzę z zakresu odnawialnych źródeł energii a w szczególności fotowoltaiki. Doświadczenie, wiedza merytoryczna i kompetencje pozwoliły na osiągnięcie zdolności operacyjnych. Obecnie firma jest w trakcie realizacji wielu projektów na terenie całego kraju.

prosument
prosument
prosument
prosument
prosument